Resultat Ungdomsspelen 25/3 -16

    MÄN 1500 M      
1Yasin Hussein -98Eskilstuna FI4.23,32
2Berhe Kidane -99Eskilstuna FI4.29,48
3Mohamed Ali -97Eskilstuna FI4.41,17
-Samuel Simon -91Eskilstuna FIDNF
-Ali Pirgholizadeh -94Eskilstuna FIDNS

    P15 60 M  HEAT 1    
1Kristian Gerdtsson -01Bergslagens Friidrottsklubb7,81Final
2Alex Emahazion -01Huddinge AIS7,82Final
3Alexander Hult -01IK Westmannia8,45Final
4Pontus Gustavsson -02Västerås FK8,61Final
5Loke Bonow -Kungsängen FK9,38

    P15 60 M  HEAT 2    
1Gabriel Larsson-Stewart -01Bromma IF7,91Final
2Olle Ek -02Råby-Rekarne FIF8,24Final
3Oskar Carlsson -01Kungsängen FK8,72
4Oscar Persson -01Frövi IK8,79
5Markus Lif -01IK Stål8,99

    P15 60 M  FINAL    
1Kristian Gerdtsson -01Bergslagens Friidrottsklubb7,73
2Alex Emahazion -01Huddinge AIS7,77
3Gabriel Larsson-Stewart -01Bromma IF7,88
4Olle Ek -02Råby-Rekarne FIF8,23
5Alexander Hult -01IK Westmannia8,62
-Pontus Gustavsson -02Västerås FKDNS

    P15 200 M  HEAT 1    
1Philip Wolmefeldt -Kungsängen FK27,93
2Oskar Carlsson -01Kungsängen FK29,55
3Elias Kapell -06Hammarby IF31,02

    P15 200 M  HEAT 2    
1Arvid Brikell -01Spårvägen FK28,07
2Loke Bonow -Kungsängen FK32,09
-Olle Ek -02Råby-Rekarne FIFDNS

    P15 200 M  HEAT 3    
1Johan Claeson -01Tranås AIF24,79
2Gabriel Larsson-Stewart -01Bromma IF25,58
3Sebastian Eriksson -03Alunda SK26,23
-Tim Slutbäck -01Åkersberga SKDNS

    P15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Johan Claeson -01Tranås AIF24,79
2Gabriel Larsson-Stewart -01Bromma IF25,58
3Sebastian Eriksson -03Alunda SK26,23
4Philip Wolmefeldt -Kungsängen FK27,93
5Arvid Brikell -01Spårvägen FK28,07
6Oskar Carlsson -01Kungsängen FK29,55
7Elias Kapell -06Hammarby IF31,02
8Loke Bonow -Kungsängen FK32,09
-Olle Ek -02Råby-Rekarne FIFDNS
-Tim Slutbäck -01Åkersberga SKDNS

    P15 1000 M      
1August Kallin -02Västerås FK3.07,20
2Arvid Brikell -01Spårvägen FK3.07,51
3Tim Slutbäck -01Åkersberga SK3.13,43
4Loke Bonow -Kungsängen FK3.30,39
5Oskar Carlsson -01Kungsängen FK3.38,43
-Albin Wallenius -03Västerås FK2.59,09Utom tävlan

    P15 HÖJD      
1Oliver Ericsson -01Alunda SK1,90
2Johan Claeson -01Tranås AIF1,75
3Tim Possekel -01Huddinge AIS1,57
4Philip Wolmefeldt -Kungsängen FK1,51
5Victor Sahlin -02SLK Oxelösund1,45
6Loke Bonow -Kungsängen FK1,20
-Sebastian Thorlidsson -01Västerås FKDNS
-Benjamin Tinglöf -01Ärla IFDNS

    P15 LÄNGD      
1Filip Lindh -IFK Växjö5,13
2Alex Emahazion -01Huddinge AIS5,07
3Alexander Hult -01IK Westmannia4,97
4Oscar Persson -01Frövi IK4,46
5Markus Lif -01IK Stål3,96
6Kristian Gerdtsson -01Bergslagens Friidrottsklubb3,90
7Loke Bonow -Kungsängen FK3,87
8Tim Possekel -01Huddinge AIS3,31

Filip Lindh -
Alexander Hult
Loke Bonow -
Oscar Persson
Tim Possekel
Kristian Gerdtsson
Alex Emahazion
Markus Lif
 510   510   513     x     -     -
 466     x   497   497     x     x
 341   384   387   347   366   361
 426   446     x   435   429   382
 321   331     x   301     -     -
   x     x     x     x   390     x
 497   492   503   485     x   507
   x   375     x   368     x   396
    P15 TRESTEG      
1Olle Ek -02Råby-Rekarne FIF10,11
2Oscar Persson -01Frövi IK10,06
3Loke Bonow -Kungsängen FK8,00
-Filip Lindh -IFK VäxjöDNS

Oscar Persson
Loke Bonow -
Filip Lindh -
Olle Ek
   x        991   1006    982    972    995
 797    800      x          -          -          -
   -          -          -          -          -          -
1007   1010   1011      -        972      x
    P15 KULA 4,0      
1Emil Holm -01Råby-Rekarne FIF12,56
2Alex Emahazion -01Huddinge AIS10,76
3Robin Isaksson -02IFK Lidingö10,49
4Philip Wolmefeldt -Kungsängen FK10,34
5Victor Sahlin -02SLK Oxelösund10,13
6Pontus Gustavsson -02Västerås FK9,10
7Markus Lif -01IK Stål7,09
8Loke Bonow -Kungsängen FK6,25

Loke Bonow -
Philip Wolmefeldt -
Markus Lif
Alex Emahazion
Pontus Gustavsson
Victor Sahlin
Emil Holm
Robin Isaksson
 595   596   600   625     x     x
 785   916   965   888   947  1034
 588   650   657   685   648   709
 913  1008  1004  1011  1076   869
 910     x     x   907     x     x
   x   944  1013     x     x   959
1230  1255  1245     x  1256     x
 906   953   977   958  1049   950
    P13 60 M  HEAT 1    
1Sebastian Eriksson -03Alunda SK8,11Final
2Alexander Ebbestad -03Upsala IF8,93Final
3Joakim Hellbratt -03Huddinge AIS8,96Final
4Simon Öberg -03Västerås FK9,20
5Markus Jonsson -03Eskilstuna FI10,54

    P13 60 M  HEAT 2    
1Erik Wrede -03IFK Strängnäs8,33Final
2Casper Elliot -03Huddinge AIS8,94Final
3Hugo Liljegren -03Turebergs FK9,01Final
4Pelle Karlsson -03Götlunda IF9,39

    P13 60 M  FINAL    
1Sebastian Eriksson -03Alunda SK8,05
2Erik Wrede -03IFK Strängnäs8,41
3Joakim Hellbratt -03Huddinge AIS8,88
4Alexander Ebbestad -03Upsala IF9,00
5Casper Elliot -03Huddinge AIS9,04
6Hugo Liljegren -03Turebergs FK9,06

    P13 800 M      
1Alexander Ebbestad -03Upsala IF2.43,31
2Simon Öberg -03Västerås FK2.43,39

    P13 HÖJD      
1Markus Jonsson -03Eskilstuna FI1,25
2Casper Elliot -03Huddinge AIS1,20
-Joakim Hellbratt -03Huddinge AISDNS

    P13 LÄNGD ZON      
1Erik Wrede -03IFK Strängnäs5,22
2Joakim Hellbratt -03Huddinge AIS4,75
3Pelle Karlsson -03Götlunda IF4,40
4Hugo Liljegren -03Turebergs FK4,34
5Gustav Wiberg -03Råby-Rekarne FIF3,80
6Simon Öberg -03Västerås FK3,71
7Markus Jonsson -03Eskilstuna FI3,25

Joakim Hellbratt
Hugo Liljegren
Gustav Wiberg
Markus Jonsson
Simon Öberg
Erik Wrede
Pelle Karlsson
 466   474   475   457   450     -
 426   434   407   385     -     -
 380     x     x   372   272     x
 316   322   298   325     -     -
 371   360   361     -     -     -
 522   481   498   460   485   482
   x   437   440   423   436   436
    P13 TRESTEG ZON      
1Josef Malscher -04Alunda SK8,41
2Gustav Wiberg -03Råby-Rekarne FIF8,17
-John Bäck -06Turebergs FK8,63Utom tävlan
-Jonathan Edberg -06Turebergs FK8,47Utom tävlan

Josef Malscher
Jonathan Edberg
Gustav Wiberg
John Bäck
 831   841   827   826   826     x
 792   802   730   829   833   847
 813     x   789     x   812   817
 818   824   837   863     -     -
    P13 KULA 3,0      
1Sebastian Eriksson -03Alunda SK10,85
2Mustafa Talal -03Eskilstuna FI10,72
3Casper Elliot -03Huddinge AIS9,12
4Pelle Karlsson -03Götlunda IF8,06
5Hugo Liljegren -03Turebergs FK7,53
6Gustav Wiberg -03Råby-Rekarne FIF6,11
7Markus Jonsson -03Eskilstuna FI5,97
-Eman Suljic -03Eskilstuna FIDNS

    P12 60 M      
1Erik Skoglund -04Danderyds SK8,98
2Viktor Skoglund -04Danderyds SK8,98
3Josef Malscher -04Alunda SK9,42
4David Vogeler -04Alunda SK9,78

    P12 800 M      
1Viktor Skoglund -04Danderyds SK2.42,12
2Erik Skoglund -04Danderyds SK3.02,51
-Vide Kjellgren -05Linköpings GIF2.42,26Utom tävlan

    P12 LÄNGD ZON      
1Erik Skoglund -04Danderyds SK3,97
2David Vogeler -04Alunda SK3,84
3Josef Malscher -04Alunda SK3,81
4Viktor Skoglund -04Danderyds SK3,61
5Noah Tranderyd -04KFUM Örebro Friidrott3,26

Josef Malscher
Viktor Skoglund
Noah Tranderyd
David Vogeler
Erik Skoglund
 381   376   380   358   369   359
 352   361   347   337   324   344
 326   322   316   301   313   267
 378   372   384   340   378   358
 387   371   397   375   364   367
    P12 KULA 3,0      
1Noah Tranderyd -04KFUM Örebro Friidrott5,75
2Erik Skoglund -04Danderyds SK5,36
3Josef Malscher -04Alunda SK4,75
4Viktor Skoglund -04Danderyds SK4,50

    P11 60 M  HEAT 1    
1Linus Jönsson -05IK Norrköping FI9,27Final
2Vide Kjellgren -05Linköpings GIF9,42
3Emil Johansson -05Spårvägen FK9,68
4Theo Samuelsson -05Västerås FK10,30
-Viktor Lögdahl -05Råby-Rekarne FIFDNS

    P11 60 M  HEAT 2    
1William Brändeborn -05Råby-Rekarne FIF9,11Final
2Erik Fogdeson -05IK Norrköping FI9,32Final
3Tim Forsberg -05Huddinge AIS9,42
4Ivan Rakuljic -05Enköpings AI9,76
5Kasper Stenberg -05Götlunda IF9,84
6Albin Mälman -05Götlunda IF10,99

    P11 60 M  HEAT 3    
1Anton Hellstrand Helleberg -05IFK Lidingö9,03Final
2Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro Friidrott9,21Final
3William Klacksell -05Råby-Rekarne FIF9,41Final
4Leon Hed -05Eskilstuna FI9,81
5Mattias Leek -05Kungsängen FK9,90
6Felix Elliot -05Huddinge AIS11,33

    P11 60 M  FINAL    
1William Brändeborn -05Råby-Rekarne FIF8,99
2Anton Hellstrand Helleberg -05IFK Lidingö9,05
3Linus Jönsson -05IK Norrköping FI9,19
4Erik Fogdeson -05IK Norrköping FI9,30
5Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro Friidrott9,33
6William Klacksell -05Råby-Rekarne FIF9,67

    P11 600 M      
1Vide Kjellgren -05Linköpings GIF1.49,82
2Markus Andersson -05Västerås FK1.58,37
-Fabian Gyldén Svensson -05IFK LidingöDNF
-Emil Johansson -05Spårvägen FKDNF

    P11 HÖJD      
1Fabian Gyldén Svensson -05IFK Lidingö1,35
2Leon Hed -05Eskilstuna FI1,32
3Ivan Rakuljic -05Enköpings AI1,23
4Markus Andersson -05Västerås FK1,15
5=Noa Gustavsson -06Spårvägen FK1,10
5=Anton Hellstrand Helleberg -05IFK Lidingö1,10
-Marius Nehrendt -05Eskilstuna FIDNS
-Tim Forsberg -05Huddinge AISDNS
-Albin Edgert -05Åkersberga SKDNS
-Oliver Chinapah Bergman -05IF LinneaDNS

    P11 LÄNGD ZON      
1William Brändeborn -05Råby-Rekarne FIF4,15
2Anton Hellstrand Helleberg -05IFK Lidingö4,06
3Viktor Lögdahl -05Råby-Rekarne FIF4,00
4Linus Jönsson -05IK Norrköping FI3,95
5Tim Forsberg -05Huddinge AIS3,81
6Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro Friidrott3,80
7Markus Andersson -05Västerås FK3,73
8Ivan Rakuljic -05Enköpings AI3,62
9Kasper Stenberg -05Götlunda IF3,60
10Fabian Gyldén Svensson -05IFK Lidingö3,53
11Leon Hed -05Eskilstuna FI3,453,37
11Vide Kjellgren -05Linköpings GIF3,453,33
12Theo Samuelsson -05Västerås FK3,36
13Mattias Leek -05Kungsängen FK3,24
14Albin Mälman -05Götlunda IF3,11
15Felix Elliot -05Huddinge AIS3,05
16Teodor Wallén -05Götlunda IF2,69

Albin Edgert -05
Åkersberga SK
    P11 KULA 2,0      
1Viktor Lögdahl -05Råby-Rekarne FIF9,49
2Teodor Wallén -05Götlunda IF9,15
3Kasper Stenberg -05Götlunda IF7,92
4Fabian Gyldén Svensson -05IFK Lidingö7,86
5Ivan Rakuljic -05Enköpings AI7,80
6Erik Fogdeson -05IK Norrköping FI7,78
7William Brändeborn -05Råby-Rekarne FIF7,73
8Lukas Samuelsson -05IFK Gnesta7,57
9Anton Hellstrand Helleberg -05IFK Lidingö7,13
10Mattias Leek -05Kungsängen FK6,11

Anton Hellstrand Helleberg
Kasper Stenberg
Fabian Gyldén Svensson
William Brändeborn
Teodor Wallén
Ivan Rakuljic
Erik Fogdeson
Mattias Leek
Viktor Lögdahl
Lukas Samuelsson
 652   700   713   684
 653   720   758   792
   x   720   771   786
 740     x   770   773
 888   915   910   879
 726   780     x   687
 778     x   741   714
 583   526   532   611
 838   785   838   949
 757   732   716   686
    P10 60 M  HEAT 1    
1John Bäck -06Turebergs FK9,26Final
2Oliver Hegbart -06IFK Lidingö9,28Final
3Jonathan Wikström -06Turebergs FK9,42Final
4Oskar Lundvall -06Turebergs FK10,31
5Benjamin Bodin -06Säters IF11,55

    P10 60 M  HEAT 2    
1William Loqvist -06Hammarby IF9,15Final
2Max Moberger -06Eskilstuna FI9,57
3Lucas Källman -06Turebergs FK9,74
4Theo Söderlund -06Alunda SK10,66
5Jakob Bergström -06Turebergs FK10,91

    P10 60 M  HEAT 3    
1Elias Kapell -06Hammarby IF9,15Final
2Elias Dahlström -06Täby IS9,30Final
3Vilhelm Psilander -06IFK Lidingö9,58
4Oskar Jansson -06Alunda SK10,71
5Ludwig Winkler -06Enköpings AI11,30
6Liam Huth -06Flens FS11,79

    P10 60 M  FINAL    
1William Loqvist -06Hammarby IF9,11
2Elias Kapell -06Hammarby IF9,14
3Elias Dahlström -06Täby IS9,15
4John Bäck -06Turebergs FK9,25
5Oliver Hegbart -06IFK Lidingö9,31
6Jonathan Wikström -06Turebergs FK9,37

    P10 600 M  HEAT 1    
1Jonathan Wikström -06Turebergs FK1.56,17
2William Loqvist -06Hammarby IF1.57,95
3Lucas Källman -06Turebergs FK2.02,68
4Jakob Bergström -06Turebergs FK2.13,71

    P10 600 M  HEAT 2    
1Oliver Hegbart -06IFK Lidingö1.49,24
2John Bäck -06Turebergs FK1.56,33
3Vilhelm Psilander -06IFK Lidingö1.58,59
4Noa Gustavsson -06Spårvägen FK2.11,50
-Elias Dahlström -06Täby ISDNS

    P10 600 M  SAMLAD LISTA    
1Oliver Hegbart -06IFK Lidingö1.49,24
2Jonathan Wikström -06Turebergs FK1.56,17
3John Bäck -06Turebergs FK1.56,33
4William Loqvist -06Hammarby IF1.57,95
5Vilhelm Psilander -06IFK Lidingö1.58,59
6Lucas Källman -06Turebergs FK2.02,68
7Noa Gustavsson -06Spårvägen FK2.11,50
8Jakob Bergström -06Turebergs FK2.13,71
-Elias Dahlström -06Täby ISDNS

    P10 HÖJD      
1Lucas Källman -06Turebergs FK1,27
2Jonathan Edberg -06Turebergs FK1,27
3Elias Kapell -06Hammarby IF1,21
4John Bäck -06Turebergs FK1,21
5Elias Dahlström -06Täby IS1,18
6Oliver Hegbart -06IFK Lidingö1,15
7Max Moberger -06Eskilstuna FI1,15
8Theo Söderlund -06Alunda SK1,10
9Oskar Lundvall -06Turebergs FK1,10
10Oskar Jansson -06Alunda SK1,05
11Jakob Bergström -06Turebergs FKIGF
-Noa Gustavsson -06Spårvägen FKDNS
-William Loqvist -06Hammarby IFDNS
-Sebastian Thysell -06Ärla IFDNS

    P10 LÄNGD ZON      
1Elias Kapell -06Hammarby IF4,29
2Jonathan Edberg -06Turebergs FK4,28
3John Bäck -06Turebergs FK4,21
4Elias Dahlström -06Täby IS4,08
5William Loqvist -06Hammarby IF3,82
6Oliver Hegbart -06IFK Lidingö3,77
7Lucas Källman -06Turebergs FK3,733,72
8Noa Gustavsson -06Spårvägen FK3,733,70
9Benjamin Bodin -06Säters IF2,72
10Max Moberger -06Eskilstuna FI3,71
11Jonathan Wikström -06Turebergs FK3,69
12Vilhelm Psilander -06IFK Lidingö3,62
13Neo Jansson -06Råby-Rekarne FIF3,45
13Hampus Gustafsson -06Råby-Rekarne FIF3,17
14Oskar Jansson -06Alunda SK3,13
15Theo Söderlund -06Alunda SK3,002,99
16Jakob Bergström -06Turebergs FK3,002,96
17Alex Henoc -06Eskilstuna FI2,35
-Sebastian Thysell -06Ärla IFDNS
-Oskar Lundvall -06Turebergs FKDNS
-Liam Ahlin -06Eskilstuna FIDNS
-Adam Liljegren -06Turebergs FKDNS

    P10 KULA 2,0      
1Elias Dahlström -06Täby IS7,99
2Jonathan Edberg -06Turebergs FK7,90
3Elias Kapell -06Hammarby IF7,43
4Neo Jansson -06Råby-Rekarne FIF7,25
5Alex Henoc -06Eskilstuna FI6,76
6Vilhelm Psilander -06IFK Lidingö6,45
7Theo Söderlund -06Alunda SK6,44
8Lucas Källman -06Turebergs FK6,18
9Benjamin Bodin -06Säters IF5,58
10William Loqvist -06Hammarby IF5,25
11Jakob Bergström -06Turebergs FK4,90
12Liam Huth -06Flens FS4,50
-Adam Liljegren -06Turebergs FKDNS
-Liam Ahlin -06Eskilstuna FIDNS
-Oskar Lundvall -06Turebergs FKDNS
-Oskar Jansson -06Alunda SKDNS

    P9 60 M  HEAT 1    
1Jacob Rune -07Täby IS9,55Final
2Kevin Sjöström -07IFK Märsta9,90Final
3Oliver Persson -07Danderyds SK10,37Final
4Casper Johansson -07Säters IF10,38
5Melvin Edvardsson -07Götlunda IF11,32

    P9 60 M  HEAT 2    
1Gustav Matsson -07Västerås FK10,65
2Karl Holmkvist -07IFK Lidingö10,80
3Robin Sander -07Flens FS10,99
4Jonathan Danielsson -07Säters IF11,23

    P9 60 M  HEAT 3    
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK9,41Final
2Isak Aren -07Eskilstuna FI9,72Final
3Tor Vilmar -07Boo IF9,80Final
4Philip Persson -07Danderyds SK10,40

    P9 60 M  FINAL    
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK9,39
2Jacob Rune -07Täby IS9,52
3Isak Aren -07Eskilstuna FI9,70
4Tor Vilmar -07Boo IF9,77
5Kevin Sjöström -07IFK Märsta9,78
6Oliver Persson -07Danderyds SK10,25

    P9 400 M      
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK1.15,81
2Philip Persson -07Danderyds SK1.18,07
3Isak Aren -07Eskilstuna FI1.19,32
4Oliver Persson -07Danderyds SK1.19,37
5Kevin Sjöström -07IFK Märsta1.23,52
6Karl Holmkvist -07IFK Lidingö1.25,79
7Jacob Rune -07Täby IS1.26,39

    P9 LÄNGD ZON      
1Isak Aren -07Eskilstuna FI3,89
2Theodor Yngström -07Mälarö SOK3,79
3Kevin Sjöström -07IFK Märsta3,68
4Jacob Rune -07Täby IS3,54
5Tor Vilmar -07Boo IF3,43
6Casper Johansson -07Säters IF3,38
7Gustav Matsson -07Västerås FK3,00
8Karl Holmkvist -07IFK Lidingö2,88
9Melvin Edvardsson -07Götlunda IF2,79
10Robin Sander -07Flens FS2,66
11William Johansson -07Råby-Rekarne FIF2,46
12Jonathan Danielsson -07Säters IF2,42
13Emil Mälman -07Götlunda IF2,25

Kevin Sjöström
Jacob Rune
Theodor Yngström
Jonathan Danielsson
Casper Johansson
Gustav Matsson
Karl Holmkvist
Isak Aren
Tor Vilmar
Emil Mälman
Melvin Edvardsson
William Johansson
Robin Sander
 368   337   361     x
 336   344   354   339
 362   332   369   379
 220   236     x   242
 323   309   338   332
 300   288   284   280
 288     x   273     x
 389   375   368     x
 343   251   255   334
 225   204   195   204
 279   264   256   276
 246   234   227   246
   -     -   266   250
    P9 KULA 2,0      
1Tor Vilmar -07Boo IF8,07
2Kevin Sjöström -07IFK Märsta7,60
3Casper Johansson -07Säters IF6,44
4Melvin Edvardsson -07Götlunda IF5,75
5Jacob Rune -07Täby IS5,69
6Kasper Lögdahl -08Råby-Rekarne FIF5,56
7Karl Holmkvist -07IFK Lidingö4,85
8Joel Bäck -08Turebergs FK4,65
9Martin Bergström -08Turebergs FK4,56
10Robin Sander -07Flens FS3,99
11Jonathan Danielsson -07Säters IF3,28
-Max Hård -07Flens FSDNS
-Liam Ahlin -10Eskilstuna FIDNS

Casper Johansson
Martin Bergström
Robin Sander
Kasper Lögdahl
Tor Vilmar
Melvin Edvardsson
Jacob Rune
Joel Bäck
Max Hård
Karl Holmkvist
Jonathan Danielsson
Kevin Sjöström
Liam Ahlin
 617   583   644   588
 532   455   414   456
 360   394   399   385
 556   505   500   549
 773     x   750   807
 575   536   555   528
   x   569   492   548
 465   465   437   438
   -     -     -     -
 467   485   478   467
 299   328   237   307
 712   630   732   760
   -     -     -     -
    P8 60 M  HEAT 1    
1Kasper Lögdahl -08Råby-Rekarne FIF11,03Final
2Olle Ekengren -08Bålsta IK11,06Final
3Erik Eisler -08Åsbro GoIF11,07Final
4Joel Bäck -08Turebergs FK11,58

    P8 60 M  HEAT 2    
1Felix Andersson -08Säters IF10,91Final
2Joakim Leek -08Kungsängen FK11,01Final
3Martin Bergström -08Turebergs FK11,10Final
4Levi Back -08Turebergs FK11,24

    P8 60 M  FINAL    
1Kasper Lögdahl -08Råby-Rekarne FIF10,75
2Felix Andersson -08Säters IF10,84
3Martin Bergström -08Turebergs FK10,91
4Olle Ekengren -08Bålsta IK10,96
5Erik Eisler -08Åsbro GoIF11,01
6Joakim Leek -08Kungsängen FK11,09

    P8 400 M      
1Martin Bergström -08Turebergs FK1.26,05
2Levi Back -08Turebergs FK1.31,23
3Joel Bäck -08Turebergs FK1.36,60

    P8 LÄNGD ZON      
1Kasper Lögdahl -08Råby-Rekarne FIF3,10
2Olle Ekengren -08Bålsta IK2,94
3Martin Bergström -08Turebergs FK2,822,80
4Erik Eisler -08Åsbro GoIF2,822,79
5Joakim Leek -08Kungsängen FK2,79
6Joel Bäck -08Turebergs FK2,77
7Levi Back -08Turebergs FK2,72
8Felix Andersson -08Säters IF2,53
9Lårn Huth -08Flens FS2,05
-Elis Averbo -08Mälarö SOKDNS

    P7 60 M  HEAT 1    
1Gustav Yngström -09Mälarö SOK10,55Final
2Linus Hjulström -10Säters IF11,39Final
3Tristan Back -10Turebergs FK12,45Final
4Anton Sundlöf -09IK Westmannia15,25
-Noah Behrendt -10Eskilstuna FIDNS

    P7 60 M  HEAT 2    
1Carl Grindange -09Turebergs FK10,85Final
2Alexander Brändeborn -09Råby-Rekarne FIF11,49Final
3Fergus Hagström -09Säters IF11,52Final
4Melker Israelsson -10Eskilstuna FI12,67
5Elias Aren -10Eskilstuna FI13,87
6Samuel Johansson -10Säters IF13,93

    P7 60 M  FINAL    
1Gustav Yngström -09Mälarö SOK10,49
2Carl Grindange -09Turebergs FK10,78
3Linus Hjulström -10Säters IF11,29
4Alexander Brändeborn -09Råby-Rekarne FIF11,46
5Fergus Hagström -09Säters IF11,60
6Tristan Back -10Turebergs FK12,67

    P7 200 M      
1Gustav Yngström -09Mälarö SOKIngen tid
2Carl Grindange -09Turebergs FKIngen tid
3Fergus Hagström -09Säters IFIngen tid
4Alexander Brändeborn -09Råby-Rekarne FIFIngen tid
5Linus Hjulström -10Säters IFIngen tid
6Melker Israelsson -10Eskilstuna FIIngen tid
7Elias Aren -10Eskilstuna FIIngen tid

    P7 LÄNGD ZON      
1Gustav Yngström -09Mälarö SOK3,09
2Carl Grindange -09Turebergs FK2,84
3Linus Hjulström -10Säters IF2,60
4Fergus Hagström -09Säters IF2,52
5Alexander Brändeborn -09Råby-Rekarne FIF2,51
6Tristan Back -10Turebergs FK2,35
7Elias Aren -10Eskilstuna FI2,07
-Anton Sundlöf -09IK WestmanniaDNS
-Samuel Johansson -10Säters IFDNS
-Lucas Haraldsson -10Alunda SKDNS
-Josef Nguyen -09Eskilstuna FIDNS
-Liam Ahlin -10Eskilstuna FIDNS
-Melker Israelsson -10Eskilstuna FIDNS

    F15 60 M  HEAT 1    
1Sarah Karlsson -01Nyköpings BIS8,25Final
2Maja Åskag -02Råby-Rekarne FIF8,63Final
3Lova Sund -02Katrineholms SK8,64Final
4Ebba Melin -02Katrineholms SK9,28
5Anna Sundahl -02Katrineholms SK10,37

    F15 60 M  HEAT 2    
1Fannie Pousette -01IF Skade8,18Final
2Hanna Enlund -01Spårvägen FK8,20Final
3Johanna Achtman -01Ärla IF8,51Final
4Ellen Nordback -02Upsala IF8,74
5Liva Gustavsson -01Spårvägen FK9,11
6Emilia Larson -01Danderyds SK9,17

    F15 60 M  FINAL    
1Hanna Enlund -01Spårvägen FK8,20
2Fannie Pousette -01IF Skade8,23
3Johanna Achtman -01Ärla IF8,45
4=Maja Åskag -02Råby-Rekarne FIF8,61
4=Lova Sund -02Katrineholms SK8,61
-Sarah Karlsson -01Nyköpings BISDNS

    F15 200 M  HEAT 1    
1Ida Fundberg -02Ärla IF30,24
2Erika Strömbeck -02Visby IF Gute FK30,85
3Alexandra Nilsson -02Götlunda IF32,14

    F15 200 M  HEAT 2    
1Liva Gustavsson -01Spårvägen FK29,25
2Emilia Larson -01Danderyds SK29,86
3Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn30,40
-Matty Colley -04Eskilstuna FI29,47Utom tävlan

    F15 200 M  HEAT 3    
1Frida Hjorth -03Säters IF26,56
2Hanna Enlund -01Spårvägen FK26,67
3Johanna Mickels -02Ärla IF29,01
-Nike Isaksson -04IFK Lidingö28,32Utom tävlan

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Frida Hjorth -03Säters IF26,56
2Hanna Enlund -01Spårvägen FK26,67
3Johanna Mickels -02Ärla IF29,01
4Liva Gustavsson -01Spårvägen FK29,25
5Emilia Larson -01Danderyds SK29,86
6Ida Fundberg -02Ärla IF30,24
7Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn30,40
8Erika Strömbeck -02Visby IF Gute FK30,85
9Alexandra Nilsson -02Götlunda IF32,14
-Nike Isaksson -04IFK Lidingö28,32Utom tävlan
-Matty Colley -04Eskilstuna FI29,47Utom tävlan

    F15 1000 M      
1Elsa Wallenius -01Västerås FK3.09,62
2Liva Gustavsson -01Spårvägen FK3.19,21
3Johanna Mickels -02Ärla IF3.25,17
4Erika Strömbeck -02Visby IF Gute FK3.36,90
5Emilia Larson -01Danderyds SK3.37,67

    F15 HÖJD      
1Helena Kuksa -02Åsbro GoIF1,56
2Erika Strömbeck -02Visby IF Gute FK1,39
3Linda Loftås -01Huddinge AIS1,36
4Ebba Melin -02Katrineholms SK1,36
5Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn1,36
6Liva Gustavsson -01Spårvägen FK1,36
-Melina Envall -01Åkersberga SKDNS

    F15 LÄNGD      
1Johanna Mickels -02Ärla IF4,51
2Ellen Nordback -02Upsala IF4,50
3Hanna Sennerö -01Huddinge AIS4,38
4Maja Åskag -02Råby-Rekarne FIF4,374,32
5Ida Fundberg -02Ärla IF4,374,19
6Sofia Bertilsson -02Ärla IF4,36
7Ebba Melin -02Katrineholms SK4,23
8Linda Loftås -01Huddinge AIS4,18
9Ellen Nordström -01Alunda SK4,01
10Erika Strömbeck -02Visby IF Gute FK3,74
11Anna Sundahl -02Katrineholms SK3,45

Erika Strömbeck
Maja Åskag
Anna Sundahl
Sofia Bertilsson
Ida Fundberg
Ellen Nordström
Johanna Mickels
Ebba Melin
Linda Loftås
Ellen Nordback
Hanna Sennerö
 362     x   374
 425   342   437   426   427   432
 345   335   325
 414     x     x     x   436     x
 437   419   418     x   410   397
 375   401   376
 439   433   451     x   423   433
 416   412     x   423     x   393
 418   407   412   399   398   401
 417   402   421   450   445   449
 438   413   425   401   410   397
    F15 TRESTEG      
1Maja Åskag -02Råby-Rekarne FIF10,16
2Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn9,61
-Alva Wolwan -01Upsala IFDNS
-Anna Sundahl -02Katrineholms SKDNS

Alva Wolwan
Anna Sundahl
Filippa Dedorsson
Maja Åskag
   -          -          -          -          -          -
   -          -          -          -          -          -
 940    961    899      x        927      -
 969   1016   1015   1000      x       1011
    F15 KULA 3,0      
1Alexandra Nilsson -02Götlunda IF9,26
2Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn8,78
3Hanna Sennerö -01Huddinge AIS8,52
4Ellen Nordback -02Upsala IF8,39
5Ellen Nordström -01Alunda SK7,40
6Ebba Melin -02Katrineholms SK7,38

Ellen Nordström
Hanna Sennerö
Ebba Melin
Ellen Nordback
Filippa Dedorsson
Alexandra Nilsson
 680   700   640   740   679   709
 852   824   849   833   768   772
 687   701   721     x   738   737
 805   839   788   816   771     x
 775   878   742   825   740     x
 836   926   878     x   786   801
    F13 60 M  HEAT 1    
1Frida Hjorth -03Säters IF8,00Final
2Smilla Gejdeman -03Eskilstuna FI8,85Final
3Emma Helander -03Eskilstuna FI8,87Final
4Rebecka Essman -03Råby-Rekarne FIF10,32
-Tilda Griberg -03Eskilstuna FIDNS

    F13 60 M  HEAT 2    
1Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI8,77Final
2Elin Pettersson -03IFK Göteborg8,91Final
3Annie Norström -03Alunda SK9,07Final
4Cecilia Ankarfjord Lundin -03IFK Strängnäs9,54
5Victoria Wickman -03Alunda SK9,62

    F13 60 M  FINAL    
1Frida Hjorth -03Säters IF8,10
2Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI8,76
3Emma Helander -03Eskilstuna FI8,91
4Annie Norström -03Alunda SK9,05
5Smilla Gejdeman -03Eskilstuna FI9,21
-Elin Pettersson -03IFK GöteborgDNS

    F13 800 M      
1Victoria Psilander -03IFK Lidingö2.36,46
2Annie Norström -03Alunda SK2.45,91
3Smilla Gejdeman -03Eskilstuna FI2.46,59
4Cecilia Ankarfjord Lundin -03IFK Strängnäs2.48,21
5Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro Friidrott2.49,42

    F13 HÖJD      
1Elin Pettersson -03IFK Göteborg1,33
2Emma Helander -03Eskilstuna FI1,33
3Victoria Psilander -03IFK Lidingö1,33
4Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI1,25
-Victoria Wickman -03Alunda SKDNS

    F13 LÄNGD ZON      
1Frida Hjorth -03Säters IF5,40
2Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI4,97
3Elin Pettersson -03IFK Göteborg4,65
4Emma Helander -03Eskilstuna FI4,64
5Victoria Psilander -03IFK Lidingö4,25
6Annie Norström -03Alunda SK4,22
7Smilla Gejdeman -03Eskilstuna FI4,03
8Victoria Wickman -03Alunda SK3,96
9Cecilia Ankarfjord Lundin -03IFK Strängnäs3,83
10Amanda Bainimara -03Råby-Rekarne FIF3,76
11Linn Gabrielli-Gustafsson -03Råby-Rekarne FIF3,40
12Rebecka Essman -03Råby-Rekarne FIF3,29
13Carolina Nilsson -03Götlunda IF3,19

Amanda Bainimara
Elin Pettersson
Smilla Gejdeman
Felicia Karlsson
Victoria Psilander
Annie Norström
Linn Gabrielli-Gustafsson
Frida Hjorth
Emma Helander
Cecilia Ankarfjord Lundin
Victoria Wickman
Rebecka Essman
Carolina Nilsson
 369   376   369
 452   446   465   443   453   454
 403   398   391     -     -     -
 487   483   497   482   480   480
 425   418   414   417   420   420
 393   408   409   403   422   422
 340   334     x
 523   521   538   540   526   526
 448   448   457   464   443   443
 380   377   383
 393   373   378   371   393   396
 316   318   329
 311   313   319
    F13 TRESTEG ZON      
1Tilde Söderlund -04Alunda SK9,89
2Victoria Wickman -03Alunda SK8,82
3Molly Haraldsson -04Alunda SK8,62
4Smilla Gejdeman -03Eskilstuna FI8,21
5Nora Brolén -04Alunda SK7,90
6Rebecka Essman -03Råby-Rekarne FIF7,04

Tilde Söderlund
Victoria Wickman
Molly Haraldsson
Rebecka Essman
Smilla Gejdeman
Nora Brolén
 958   975   979   989   984     x
 882   858   833   852   848   862
 850   849   853   862   834   846
   x   704   664   662   683   675
   x     x     -     -   821   821
   x   726   751   790   774   769
    F13 KULA 2,0      
1Frida Hjorth -03Säters IF11,65
2Victoria Wickman -03Alunda SK10,70
3Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI10,42
4Linn Gabrielli-Gustafsson -03Råby-Rekarne FIF10,00
5Elin Pettersson -03IFK Göteborg8,22
6Nova Säll -03Råby-Rekarne FIF6,04
7Carolina Nilsson -03Götlunda IF5,86
8Rebecka Essman -03Råby-Rekarne FIF5,01
-Ebba Ringström -03Eskilstuna FIDNS

    F12 60 M  HEAT 1    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö8,64FinalA
2Matty Colley -04Eskilstuna FI8,89FinalA
3Alva Nordvarg -04Hagunda IF9,23FinalB
4Moa Gustafsson -04Råby-Rekarne FIF9,34FinalB
5Alma Mikaelsson -04Götlunda IF10,24

    F12 60 M  HEAT 2    
1Maja Matsson -04Västerås FK8,69FinalA
2Lia Cederberg -04Åkersberga SK9,19FinalB
3Lina Selin -04IK Westmannia9,29FinalB
4Clara Jansson -04Säters IF9,47
5Alice Åsell -04Västerås FKDNS

    F12 60 M  HEAT 3    
1Tilde Söderlund -04Alunda SK8,93FinalA
2Matilda Eriholm -04Västerås FK9,38FinalB
3Alicia Larsten -04IFK Lidingö9,76
4Nora Brolén -04Alunda SK10,19
5Wilma Cederlöf -04Eskilstuna FI10,48
6Emma Karlsson Svedestam -04Råby-Rekarne FIFDNS

    F12 60 M  HEAT 4    
1Saga Hermundstad -04IF Linnea8,90FinalA
2Irma Marklund -04Råby-Rekarne FIF8,99FinalA
3Molly Haraldsson -04Alunda SK9,36FinalB
4Stina Windås -04Götlunda IF9,80
5Sofie Moroni -04Råby-Rekarne FIF9,84

    F12 60 M  A-FINAL    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö8,49
2Maja Matsson -04Västerås FK8,73
3Matty Colley -04Eskilstuna FI8,88
4Saga Hermundstad -04IF Linnea9,03
5Tilde Söderlund -04Alunda SK9,11
6Irma Marklund -04Råby-Rekarne FIF9,15

    F12 60 M  B-FINAL    
1Alva Nordvarg -04Hagunda IF9,19
2Lia Cederberg -04Åkersberga SK9,19
3Moa Gustafsson -04Råby-Rekarne FIF9,37
4Matilda Eriholm -04Västerås FK9,52
5Molly Haraldsson -04Alunda SK9,54
-Lina Selin -04IK WestmanniaDNS

    F12 800 M      
1Filippa Rydensjö -04Ärla IF2.32,80
2Alicia Larsten -04IFK Lidingö2.36,71
3Lia Cederberg -04Åkersberga SK2.42,86
4Sofie Moroni -04Råby-Rekarne FIF3.10,93
-Irma Marklund -04Råby-Rekarne FIFDNS

    F12 HÖJD      
1Tilde Söderlund -04Alunda SK1,50
2Alice Åsell -04Västerås FK1,40
3Alma Mikaelsson -04Götlunda IF1,40
4Emma Karlsson Svedestam -04Råby-Rekarne FIF1,37
5Ebba Lind -04Hanvikens FK1,37
6Saga Hermundstad -04IF Linnea1,31
7Matilda Eriholm -04Västerås FK1,31
8Irma Marklund -04Råby-Rekarne FIF1,28
9Alva Nordvarg -04Hagunda IF1,28
10Linda Edberg -04Turebergs FK1,25
11Nora Brolén -04Alunda SK1,25
12Molly Haraldsson -04Alunda SK1,20
13Sofie Moroni -04Råby-Rekarne FIF1,10
-Lia Cederberg -04Åkersberga SKDNS
-Engla Wik -04Turebergs FKDNS

    F12 LÄNGD ZON      
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö4,74
2Saga Hermundstad -04IF Linnea4,70
3Maja Matsson -04Västerås FK4,484,40
4Matty Colley -04Eskilstuna FI4,484,33
5Irma Marklund -04Råby-Rekarne FIF4,42
6Moa Gustafsson -04Råby-Rekarne FIF4,38
7Tilde Söderlund -04Alunda SK4,28
8Matilda Eriholm -04Västerås FK4,25
9Emma Karlsson Svedestam -04Råby-Rekarne FIF4,23
10Alva Nordvarg -04Hagunda IF4,17
11Lia Cederberg -04Åkersberga SK4,12
12Alicia Larsten -04IFK Lidingö4,06
13Molly Haraldsson -04Alunda SK3,95
14Alice Åsell -04Västerås FK3,92
15Alma Mikaelsson -04Götlunda IF3,76
16Nora Brolén -04Alunda SK3,65
17Lina Selin -04IK Westmannia3,58
18Stina Windås -04Götlunda IF3,57
19Agnes Dannewitz -05Hagunda IF3,28
20Sofie Moroni -04Råby-Rekarne FIF3,19
21Elin Ramqvist -05Hagunda IF3,03

Emma Karlsson Svedestam
Alva Nordvarg
Matty Colley
Alma Mikaelsson
Alice Åsell
Moa Gustafsson
Nora Brolén
Sofie Moroni
Tilde Söderlund
Irma Marklund
Molly Haraldsson
Matilda Eriholm
Lina Selin
Maja Matsson
Saga Hermundstad
Nike Isaksson
Lia Cederberg
Stina Windås
Agnes Dannewitz
Alicia Larsten
Elin Ramqvist
 416   423   398
 375   399   417
 448   422   429   421   433   378
 356   359   376
 392   392   384
 413   424   438   417   415   421
 351   365   342
 319   310   315
 425   417   420   428     x     x
 435   422   433   424   442   441
 395   387   394
 423   421   358   424   412   425
 331   342   358
 438   440   448   437   427   434
 440   465   458   455   463   470
 474   459   459   467   455     -
 411   412   411
 357   353   355
 328   322   317
 396   406   396
 281   301   303
    F12 KULA 2,0      
1Ebba Lind -04Hanvikens FK10,19
2Emma Karlsson Svedestam -04Råby-Rekarne FIF9,18
3Matilda Eriholm -04Västerås FK8,94
4Nike Isaksson -04IFK Lidingö8,85
5Clara Jansson -04Säters IF8,23
6Tilde Söderlund -04Alunda SK7,94
7Alva Nordvarg -04Hagunda IF7,51
8Hanna Bertilsson -04Ärla IF7,41
9Lia Cederberg -04Åkersberga SK7,11
10Alice Åsell -04Västerås FK7,03
11Irma Marklund -04Råby-Rekarne FIF6,87
12Maja Matsson -04Västerås FK6,78
13Molly Haraldsson -04Alunda SK6,71
14Moa Gustafsson -04Råby-Rekarne FIF6,58
15Sara Nyman -04IFK Gnesta6,40
16Lina Selin -04IK Westmannia6,18
17Wilma Winkler -04Enköpings AI6,02
18Stina Windås -04Götlunda IF5,14
-Alva Johansson -04IFK SträngnäsDNS
-Nicolina Wiberg -04IK StålDNS

    F11 60 M  HEAT 1    
1Filippa Eklund -05Hagunda IF9,33FinalA
2Hedda Holmkvist -05IFK Lidingö9,67FinalB
3Greta Erlandsson -05Rånäs 4H9,88FinalB
4Ida Palm -05Åkersberga SK10,16
5Elin Ramqvist -05Hagunda IF10,66

    F11 60 M  HEAT 2    
1Norah Lind -05Hammarby IF9,64FinalB
2Agnes Dannewitz -05Hagunda IF9,67FinalB
3Cornelia Larsten -05IFK Lidingö9,95FinalB
4Felicia Jansson -05Alunda SK10,64
5Alva Hamilton -05Kungsängen FK10,94

    F11 60 M  HEAT 3    
1Alvah Lind -05Hammarby IF9,44FinalA
2Amanda Lindén -05Kungsängen FK9,60FinalA
3Ella Bäckman -05Upsala IF9,62FinalB
4Sara Johansson -05Åkersberga SK10,02
5Indra Ek-Ellingsen -05Råby-Rekarne FIF10,04
6Hanna Andersson -05IK Stål10,22

    F11 60 M  HEAT 4    
1Meja Wolwan -05Upsala IF8,59FinalA
2Lina Ånstad -05Linköpings GIF9,04FinalA
3Vilma Djurfeldt -05Upsala IF9,43FinalA
4Tilde Andersson -05Säters IF10,66
5Lovisa Roth -05Alunda SK10,90

    F11 60 M  A-FINAL    
1Meja Wolwan -05Upsala IF8,60
2Lina Ånstad -05Linköpings GIF9,04
3Filippa Eklund -05Hagunda IF9,18
4Alvah Lind -05Hammarby IF9,40
5Vilma Djurfeldt -05Upsala IF9,42
6Amanda Lindén -05Kungsängen FK9,66

    F11 60 M  B-FINAL    
1Ella Bäckman -05Upsala IF9,59
2Norah Lind -05Hammarby IF9,61
3Agnes Dannewitz -05Hagunda IF9,72
4Hedda Holmkvist -05IFK Lidingö9,77
5Greta Erlandsson -05Rånäs 4H9,80
6Cornelia Larsten -05IFK Lidingö10,09

    F11 600 M  HEAT 1    
1Lina Ånstad -05Linköpings GIF2.05,92
2Hedda Holmkvist -05IFK Lidingö2.15,09
3Amanda Lindén -05Kungsängen FK2.25,67
-Ida Palm -05Åkersberga SKDNS

    F11 600 M  HEAT 2    
1Cornelia Larsten -05IFK Lidingö2.01,05
2Alvah Lind -05Hammarby IF2.03,69
3Norah Lind -05Hammarby IF2.05,48
4Sara Johansson -05Åkersberga SK2.08,87

    F11 600 M  SAMLAD LISTA    
1Cornelia Larsten -05IFK Lidingö2.01,05
2Alvah Lind -05Hammarby IF2.03,69
3Norah Lind -05Hammarby IF2.05,48
4Lina Ånstad -05Linköpings GIF2.05,92
5Sara Johansson -05Åkersberga SK2.08,87
6Hedda Holmkvist -05IFK Lidingö2.15,09
7Amanda Lindén -05Kungsängen FK2.25,67
-Ida Palm -05Åkersberga SKDNS

    F11 HÖJD      
1Vilma Djurfeldt -05Upsala IF1,38
2Meja Wolwan -05Upsala IF1,35
3Alvah Lind -05Hammarby IF1,35
4Filippa Eklund -05Hagunda IF1,32
5Norah Lind -05Hammarby IF1,29
6Greta Erlandsson -05Rånäs 4H1,26
7Hanna Andersson -05IK Stål1,23
8Sara Johansson -05Åkersberga SK1,20
9Elin Ramqvist -05Hagunda IF1,15
10Ida Palm -05Åkersberga SK1,10
11Alva Hamilton -05Kungsängen FK1,10
-Ida Kindbom -05Skeninge IKDNS
-Mellanie Neudinger Nellmer -05IF LinneaDNS
-Cornelia Larsten -05IFK LidingöDNS

    F11 LÄNGD ZON      
1Lina Ånstad -05Linköpings GIF4,39
2Cornelia Larsten -05IFK Lidingö3,97
3Vilma Djurfeldt -05Upsala IF3,85
4Hedda Holmkvist -05IFK Lidingö3,54
5Ida Palm -05Åkersberga SK3,52
6Amanda Lindén -05Kungsängen FK3,33
7Sara Johansson -05Åkersberga SK3,27
8Felicia Jansson -05Alunda SK3,06
9Lovisa Roth -05Alunda SK2,96
-Meja Wolwan -05Upsala IFDNS
-Indra Ek Ellingsen -05Råby-Rekarne FIFDNS
-Ida Kindbom -05Skeninge IKDNS
-Claudia Neuser -05Råby-Rekarne FIFDNS
-Alva Hamilton -05Kungsängen FKDNS
-Mellanie Neudinger Nellmer -05IF LinneaDNS

    F11 KULA 2,0      
1Norah Lind -05Hammarby IF8,98
2Alvah Lind -05Hammarby IF8,21
3Ida Palm -05Åkersberga SK7,50
4Hanna Andersson -05IK Stål7,42
5Tilde Andersson -05Säters IF7,27
6Lina Ånstad -05Linköpings GIF6,76
7Ella Bäckman -05Upsala IF6,53
8Sara Johansson -05Åkersberga SK5,95
9Agnes Dannewitz -05Hagunda IF5,63
10Hedda Holmkvist -05IFK Lidingö5,03
11Elin Ramqvist -05Hagunda IF4,89
12Felicia Jansson -05Alunda SK4,71
13Amanda Lindén -05Kungsängen FK4,56
14Lovisa Roth -05Alunda SK4,03
-Meja Wolwan -05Upsala IFDNS
-Greta Erlandsson -05Rånäs 4HDNS
-Mellanie Neudinger Nellmer -05IF LinneaDNS
-Ida Kindbom -05Skeninge IKDNS

    F10 60 M  HEAT 1    
1Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS9,85FinalA
2Foos Anis -06Eskilstuna FI10,88
3Olivia Wickman -06Alunda SK11,77
4Linnéa Bingstrand -06Nyköpings BIS11,97
5Disa Elenius -06Turebergs FK12,06

    F10 60 M  HEAT 2    
1Annie Grindange -06Turebergs FK10,50FinalB
2Alexandra Vanourek -06Enköpings AI10,60FinalB
3Kimberby Skeppar -06Kungsängen FK10,92
4Filippa Zellin -06IFK Strängnäs11,30
5Tilda Johansson -06Kungsängen FK11,63
6Emelie Persson -06Danderyds SK11,74

    F10 60 M  HEAT 3    
1Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FK9,14FinalA
2Ellen Forsell -06IFK Tumba9,94FinalA 9,943
3Mina Björnsson -06Upsala IF10,02FinalB
4Alma Sundlöf -06IK Westmannia11,79
5Aya Hosni -06Eskilstuna FIDNS

    F10 60 M  HEAT 4    
1Alva Back -06Turebergs FK9,94FinalB 9,944
2Lisa Wåhlander -06Kungsängen FK10,14FinalB
3Ebba Fors -06Kungsängen FK10,88
4Alice Argenius -06Nyköpings BIS12,49
5Sara Ramkvist -06Hagunda IFDNS

    F10 60 M  HEAT 5    
1Ida Fogdeson -06IK Norrköping FI9,52FinalA
2Elsa Kagevik -06Turebergs FK9,63FinalA
3Isa Sweström -06Råby-Rekarne FIF9,87FinalA
4Emma Eriksson -06IK Westmannia10,20FinalB
5Julia Hurtig -06IFK Strängnäs12,57

    F10 60 M  A-FINAL    
1Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FK9,12
2Ida Fogdeson -06IK Norrköping FI9,62
3Elsa Kagevik -06Turebergs FK9,76
4Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS9,80
5Ellen Forsell -06IFK Tumba10,00
-Isa Sweström -06Råby-Rekarne FIFDNS

    F10 60 M  B-FINAL    
1Mina Björnsson -06Upsala IF10,00
2Emma Eriksson -06IK Westmannia10,01
3Alva Back -06Turebergs FK10,03
4Lisa Wåhlander -06Kungsängen FK10,35
5Alexandra Vanourek -06Enköpings AI10,50
6Annie Grindange -06Turebergs FK10,74

    F10 600 M  HEAT 1    
1Stina Ekengren -06Bålsta IK2.10,31
2Foos Anis -06Eskilstuna FI2.17,43
3Ebba Fors -06Kungsängen FK2.27,47
4Julia Hurtig -06IFK Strängnäs2.42,53
5Aya Hosni -06Eskilstuna FI3.14,59

    F10 600 M  HEAT 2    
1Alva Back -06Turebergs FK2.08,41
2Frida Skoglund -06Danderyds SK2.09,10
3Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS2.12,25
4Emma Eriksson -06IK Westmannia2.12,28
5Elsa Kagevik -06Turebergs FK2.15,64
6Ella von Walden -06IK Westmannia2.28,37

    F10 600 M  SAMLAD LISTA    
1Alva Back -06Turebergs FK2.08,41
2Frida Skoglund -06Danderyds SK2.09,10
3Stina Ekengren -06Bålsta IK2.10,31
4Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS2.12,25
5Emma Eriksson -06IK Westmannia2.12,28
6Elsa Kagevik -06Turebergs FK2.15,64
7Foos Anis -06Eskilstuna FI2.17,43
8Ebba Fors -06Kungsängen FK2.27,47
9Ella von Walden -06IK Westmannia2.28,37
10Julia Hurtig -06IFK Strängnäs2.42,53
11Aya Hosni -06Eskilstuna FI3.14,59

    F10 HÖJD      
1Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FK1,27
2Stina Ekengren -06Bålsta IK1,27
3Ellen Forsell -06IFK Tumba1,25
4Annie Grindange -06Turebergs FK1,15
5Märta Erlandsson -07Rånäs 4H1,15
6Lisa Wåhlander -06Kungsängen FK1,10
7=Alva Back -06Turebergs FK1,05
7=Nelly Bergstrand -07IK Stål1,05
9Moa Kindbom -07Skeninge IK1,05
10Elsa Kagevik -06Turebergs FK1,05
11Filippa Nilsson -06Götlunda IF1,00
12Ebba Fors -06Kungsängen FK1,00
13Sara Ramkvist -06Hagunda IF0,95
14Linnéa Bingstrand -06Nyköpings BIS0,90
-Desiree Essman -06Råby-Rekarne FIFIGF
-Alice Argenius -06Nyköpings BISIGF
-Midea Allard -08Eskilstuna FIDNS
-Tilda Johansson -06Kungsängen FKDNS
-Wilda Runeborg -07Råby-Rekarne FIFDNS

    F10 LÄNGD ZON      
1Ellen Forsell -06IFK Tumba3,833,81
2Stina Ekengren -06Bålsta IK3,833,57
3Alva Back -06Turebergs FK3,81
4Ida Fogdeson -06IK Norrköping FI3,79
5Mina Björnsson -06Upsala IF3,59
6Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS3,55
7Elsa Kagevik -06Turebergs FK3,44
8Emma Eriksson -06IK Westmannia3,32
9Olivia Wickman -06Alunda SK3,26
10Filippa Nilsson -06Götlunda IF3,17
11Annie Grindange -06Turebergs FK3,12
12Ella von Walden -06IK Westmannia3,10
13Hanna Gabrielli-Gustafsson -06Råby-Rekarne FIF2,79
14Elin Lutkeman -06Alunda SK2,78
15Filippa Zellin -06IFK Strängnäs2,68
16Linnéa Bingstrand -06Nyköpings BIS2,50
17Desiree Essman -06Råby-Rekarne FIF2,35
18Julia Hurtig -06IFK Strängnäs2,34
19Alice Argenius -06Nyköpings BIS2,21
-Disa Elenius -06Turebergs FKDNS
-Alexandra Vanourek -06Enköpings AIDNS
-Tilda Johansson -06Kungsängen FKDNS
-Ebba Fors -06Kungsängen FKDNS
-Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FKDNS
-Kimberby Skeppar -06Kungsängen FKDNS
-Isa Sweström -06Råby-Rekarne FIFDNS
-Lisa Wåhlander -06Kungsängen FKDNS

    F10 KULA 2,0      
1Tove Olsson -06Huddinge AIS7,26
2Hanna Gabrielli-Gustafsson -06Råby-Rekarne FIF6,37
3Isa Sweström -06Råby-Rekarne FIF6,09
4Stina Ekengren -06Bålsta IK5,85
5Olivia Wickman -06Alunda SK5,64
6Elsa Kagevik -06Turebergs FK5,56
7Ellen Forsell -06IFK Tumba5,48
8Ida Fogdeson -06IK Norrköping FI5,46
9Ebba Fors -06Kungsängen FK5,05
10Filippa Nilsson -06Götlunda IF5,01
11Ella von Walden -06IK Westmannia4,94
12Emma Eriksson -06IK Westmannia4,65
13Alma Sundlöf -06IK Westmannia4,63
14Alva Back -06Turebergs FK4,59
15Kimberby Skeppar -06Kungsängen FK4,54
16Disa Elenius -06Turebergs FK4,48
17Desiree Essman -06Råby-Rekarne FIF4,47
18Elin Lutkeman -06Alunda SK4,36
19Linnéa Bingstrand -06Nyköpings BIS4,32
20Tilda Johansson -06Kungsängen FK4,12

    F9 60 M  HEAT 1    
1Isolde Nilsson -07IK Westmannia9,77FinalA
2Nora Johansson -07IK Stål9,87FinalA
3Filippa Nilsson -07Nyköpings BIS10,44FinalB
4Lova Bäckman -07Upsala IF10,76
5Tilde Norrbrand -07Kungsängen FK10,80

    F9 60 M  HEAT 2    
1Denise Kuivanen-Johnson -07IK Norrköping FI9,80FinalA
2Hilda Jonsson -07Säters IF10,08FinalB
3Amanda Cederberg -07Åkersberga SK10,40FinalB
4Thilde Green -07Säters IF10,47FinalB
5Maja Eriksson -07IFK Tumba10,67
6Cornelia Berg -07Eskilstuna FI12,57

    F9 60 M  HEAT 3    
1Lia Hagström -07Säters IF9,87FinalA
2Moa Kindbom -07Skeninge IK10,21FinalB
3Ida Bonow -07Kungsängen FK10,66FinalB
4Julia Hjulström -07Säters IF10,77
5Märta Erlandsson -07Rånäs 4H11,05

    F9 60 M  HEAT 4    
1Wilda Runeborg -07Råby-Rekarne FIF9,45FinalA
2Nelly Bergstrand -07IK Stål10,05FinalA
3Bea Jansson -07Åkersberga SK10,93
4Elsa Thelander -07Nyköpings BIS11,64
5Tilda Fors -07Kungsängen FK12,78

    F9 60 M  A-FINAL    
1Wilda Runeborg -07Råby-Rekarne FIF9,28
2Lia Hagström -07Säters IF9,62
3Denise Kuivanen-Johnson -07IK Norrköping FI9,78
4Nora Johansson -07IK Stål9,83
5Isolde Nilsson -07IK Westmannia9,87
6Nelly Bergstrand -07IK Stål10,22

    F9 60 M  B-FINAL    
1Hilda Jonsson -07Säters IF9,99
2Amanda Cederberg -07Åkersberga SK10,20
3Thilde Green -07Säters IF10,40
4Filippa Nilsson -07Nyköpings BIS10,54
5Moa Kindbom -07Skeninge IK10,55
6Ida Bonow -07Kungsängen FK10,78

    F9 400 M  HEAT 1    
1Isolde Nilsson -07IK Westmannia1.24,97
2Tilde Norrbrand -07Kungsängen FK1.27,86
3Elsa Thelander -07Nyköpings BIS1.38,87
4Julia Hjulström -07Säters IF1.42,77
5Tilda Fors -07Kungsängen FK1.46,02

    F9 400 M  HEAT 2    
1Wilda Runeborg -07Råby-Rekarne FIF1.11,10
2Denise Kuivanen-Johnson -07IK Norrköping FI1.24,53
3Filippa Nilsson -07Nyköpings BIS1.26,26
4Ida Bonow -07Kungsängen FK1.29,31
5Thilde Green -07Säters IF1.31,48

    F9 400 M  HEAT 3    
1Moa Kindbom -07Skeninge IK1.17,88
2Hilda Jonsson -07Säters IF1.21,00
3Lia Hagström -07Säters IF1.22,21
4Maja Eriksson -07IFK Tumba1.26,35
5Amanda Cederberg -07Åkersberga SK1.26,87

    F9 400 M  SAMLAD LISTA    
1Wilda Runeborg -07Råby-Rekarne FIF1.11,10
2Moa Kindbom -07Skeninge IK1.17,88
3Hilda Jonsson -07Säters IF1.21,00
4Lia Hagström -07Säters IF1.22,21
5Denise Kuivanen-Johnson -07IK Norrköping FI1.24,53
6Isolde Nilsson -07IK Westmannia1.24,97
7Filippa Nilsson -07Nyköpings BIS1.26,26
8Maja Eriksson -07IFK Tumba1.26,35
9Amanda Cederberg -07Åkersberga SK1.26,87
10Tilde Norrbrand -07Kungsängen FK1.27,86
11Ida Bonow -07Kungsängen FK1.29,31
12Thilde Green -07Säters IF1.31,48
13Elsa Thelander -07Nyköpings BIS1.38,87
14Julia Hjulström -07Säters IF1.42,77
15Tilda Fors -07Kungsängen FK1.46,02

    F9 LÄNGD ZON      
1Wilda Runeborg -07Råby-Rekarne FIF3,87
2Lia Hagström -07Säters IF3,82
3Moa Kindbom -07Skeninge IK3,55
4Hilda Jonsson -07Säters IF3,50
5Nora Johansson -07IK Stål3,47
6Nelly Bergstrand -07IK Stål3,39
7Denise Kuivanen-Johnson -07IK Norrköping FI3,37
8Amanda Cederberg -07Åkersberga SK3,223,13
9Thilde Green -07Säters IF3,223,07
10Maja Eriksson -07IFK Tumba3,113,11
11Filippa Nilsson -07Nyköpings BIS3,113,04
12Julia Hjulström -07Säters IF3,10
13Tilde Norrbrand -07Kungsängen FK2,96
14Lova Bäckman -07Upsala IF2,90
15Bea Jansson -07Åkersberga SK2,72
16Elsa Thelander -07Nyköpings BIS2,58
17Ida Bonow -07Kungsängen FK2,47
18Cornelia Berg -07Eskilstuna FI2,22
19Ellen Mälman -07Götlunda IF2,05
20Tilda Fors -07Kungsängen FK1,98
-Ella Griberg -07Eskilstuna FIDNS
-Isabella Neuser -07Råby-Rekarne FIFDNS

    F9 KULA 2,0      
1Lia Hagström -07Säters IF6,32
2Isolde Nilsson -07IK Westmannia5,88
3Wilda Runeborg -07Råby-Rekarne FIF5,86
4Hilda Jonsson -07Säters IF5,67
5Midea Allard -08Eskilstuna FI5,26
6Bea Jansson -07Åkersberga SK5,10
7Lova Bäckman -07Upsala IF4,77
8Maja Eriksson -07IFK Tumba4,74
9Nora Johansson -07IK Stål4,66
10Julia Hjulström -07Säters IF4,65
11Tilde Norrbrand -07Kungsängen FK4,35
12Thilde Green -07Säters IF4,12
13Amanda Cederberg -07Åkersberga SK3,97
14Cornelia Berg -07Eskilstuna FI3,85
15Ida Bonow -07Kungsängen FK3,63
16Filippa Nilsson -07Nyköpings BIS3,45
17Elsa Thelander -07Nyköpings BIS2,96
18Tilda Fors -07Kungsängen FK2,68
-Märta Erlandsson -07Rånäs 4HDNS
-Moa Kindbom -07Skeninge IKDNS

    F8 60 M  HEAT 1    
1Stella Eklund -08Hagunda IF10,94FinalA
2Midea Allard -08Eskilstuna FI11,01FinalB 11,017
3Evelina Wallén -08Götlunda IF11,51FinalB
4Livia Moberger -08Eskilstuna FI11,69
5Ella Högberg -08Flens FS12,71

    F8 60 M  HEAT 2    
1Ebba Dahlström -08Täby IS10,46FinalA
2Maja Andersson -08Alunda SK10,85FinalA
3Emelie Lundqvist -08Kungsängen FK10,93FinalA
4Lova Nordvarg -08Hagunda IF11,15FinalB
5Liana Michele -08Flens FS11,85

    F8 60 M  HEAT 3    
1Frida Arenvang -08Wedevågs IF11,04FinalB
2Maja Ottosson -08Kungsängen FK11,90
3Molly Mikaelsson -08Götlunda IF11,99
4Olivia Dömstedt -08Råby-Rekarne FIF12,53
-Myra Eriksson -08Råby-Rekarne FIFDNS

    F8 60 M  HEAT 4    
1Mathilda Israelsson -08Eskilstuna FI10,52FinalA
2Alba Magnell-Millan -08GoIF Tjalve11,01FinalA 11,014
3Thea Lind -08Hanvikens FK11,21FinalB
4Thea Nyman -08IFK Gnesta11,41FinalB
5Julia Kungsmark -08Flens FS11,74

    F8 60 M  A-FINAL    
1Mathilda Israelsson -08Eskilstuna FI10,39
2Emelie Lundqvist -08Kungsängen FK10,57
3Maja Andersson -08Alunda SK10,78
4Stella Eklund -08Hagunda IF10,92
5Alba Magnell-Millan -08GoIF Tjalve11,01
6Ebba Dahlström -08Täby ISDNS

    F8 60 M  B-FINAL    
1Frida Arenvang -08Wedevågs IF10,96
2Lova Nordvarg -08Hagunda IF11,16
3Thea Lind -08Hanvikens FK11,45
4Thea Nyman -08IFK Gnesta11,59
5Evelina Wallén -08Götlunda IF11,72
6Midea Allard -08Eskilstuna FIDNS

    F8 400 M  HEAT 1    
1Mathilda Israelsson -08Eskilstuna FI1.26,25
2Frida Arenvang -08Wedevågs IF1.27,26
3Maja Andersson -08Alunda SK1.30,87
4Molly Mikaelsson -08Götlunda IF1.39,62
5Julia Kungsmark -08Flens FS1.43,24
-Thea Nyman -08IFK GnestaDNS

    F8 400 M  HEAT 2    
1Alba Magnell-Millan -08GoIF Tjalve1.26,22
2Thea Lind -08Hanvikens FK1.38,00
3Emelie Lundqvist -08Kungsängen FK1.40,66
4Liana Michele -08Flens FS1.44,08
5Evelina Wallén -08Götlunda IF1.48,52
-Ebba Dahlström -08Täby ISDNS

    F8 400 M  SAMLAD LISTA    
1Alba Magnell-Millan -08GoIF Tjalve1.26,22
2Mathilda Israelsson -08Eskilstuna FI1.26,25
3Frida Arenvang -08Wedevågs IF1.27,26
4Maja Andersson -08Alunda SK1.30,87
5Thea Lind -08Hanvikens FK1.38,00
6Molly Mikaelsson -08Götlunda IF1.39,62
7Emelie Lundqvist -08Kungsängen FK1.40,66
8Julia Kungsmark -08Flens FS1.43,24
9Liana Michele -08Flens FS1.44,08
10Evelina Wallén -08Götlunda IF1.48,52
-Thea Nyman -08IFK GnestaDNS
-Ebba Dahlström -08Täby ISDNS

    F8 LÄNGD ZON      
1Mathilda Israelsson -08Eskilstuna FI3,19
2Ebba Dahlström -08Täby IS3,07
3Midea Allard -08Eskilstuna FI2,942,93
4Alba Magnell-Millan -08GoIF Tjalve2,942,73
5Myra Eriksson -08Råby-Rekarne FIF2,77
6Molly Mikaelsson -08Götlunda IF2,69
7Maja Andersson -08Alunda SK2,62
8Livia Moberger -08Eskilstuna FI2,60
9Frida Arenvang -08Wedevågs IF2,59
10Stella Eklund -08Hagunda IF2,572,49
11Liana Michele -08Flens FS2,572,46
12Lova Nordvarg -08Hagunda IF2,552,50
13Emelie Lundqvist -08Kungsängen FK2,552,44
14Olivia Dömstedt -08Råby-Rekarne FIF2,41
15Ella Högberg -08Flens FS2,40
16Thea Nyman -08IFK Gnesta2,32
17Alice Hermundstad -08IF Linnea2,22
18Evelina Wallén -08Götlunda IF2,21
19Maja Ottosson -08Kungsängen FK2,05
-Julia Ahlin -08Eskilstuna FIDNS

    F7 60 M  HEAT 1    
1Esther Elliot -09Huddinge AIS11,16Final
2Freja Kagevik -09Turebergs FK12,13Final
3Vendela Dekreon -09Eskilstuna FI14,03Final
4Nathalie Berg -09Eskilstuna FI14,34

    F7 60 M  HEAT 2    
1Hanna Holmkvist -09IFK Lidingö11,89Final
2Beata Wrede -09IFK Strängnäs12,07Final
3Elsa Gyldén Svensson -09IFK Lidingö12,86Final
4Tess Liljegren -09Turebergs FK14,76

    F7 60 M  FINAL    
1Esther Elliot -09Huddinge AIS11,69
2Hanna Holmkvist -09IFK Lidingö11,88
3Freja Kagevik -09Turebergs FK12,27
4Beata Wrede -09IFK Strängnäs12,39
5Elsa Gyldén Svensson -09IFK Lidingö13,04
6Vendela Dekreon -09Eskilstuna FI13,67

    F7 200 M      
1Esther Elliot -09Huddinge AIS42,09
2Hanna Holmkvist -09IFK Lidingö45,83
3Elsa Gyldén Svensson -09IFK Lidingö46,61
4Freja Kagevik -09Turebergs FK46,68
5Tess Liljegren -09Turebergs FK54,22
6Vendela Dekreon -09Eskilstuna FI56,33
7Nathalie Berg -09Eskilstuna FI57,50

    F7 LÄNGD ZON      
1Malva Lönn -09Hellas Friidrott3,05
2Freja Kagevik -09Turebergs FK2,44
3Esther Elliot -09Huddinge AIS2,35
4Elsa Gyldén Svensson -09IFK Lidingö2,29
5Esmeralda Evertsson -09Råby-Rekarne FIF2,28
6Beata Wrede -09IFK Strängnäs2,27
7Vendela Dekreon -09Eskilstuna FI2,05
8Tess Liljegren -09Turebergs FK1,90
9Nathalie Berg -09Eskilstuna FI1,73
10Linnea Johansson -09Råby-Rekarne FIF1,71
11Isabelle Johansson -09Råby-Rekarne FIF1,38
-Lily Sweström -10Råby-Rekarne FIFDNS
-Hedda Hed -09Eskilstuna FIDNS
-Cornelia Rydensjö -09Ärla IFDNS

Freja Kagevik
Lily Sweström
Hedda Hed
Nathalie Berg
Tess Liljegren
Beata Wrede
Elsa Gyldén Svensson
Linnea Johansson
Esther Elliot
Vendela Dekreon
Isabelle Johansson
Malva Lönn
Esmeralda Evertsson
Cornelia Rydensjö
 228   244   209   240
   -     -     -     -
   -     -     -     -
 173     x   153   163
 143     x   190   184
 227   218     x     x
 219   229   218   210
 169   171     x   147
 231   235   231   233
 205     x   205     x
   x     x     x   138
 221   198   304   305
 228     x   200   202
   -     -     -     -
    MIX 60 4x200 M      
1Alunda SK1.53,74
Annie Nordström -03, Sebastian Eriksson -03, Tilde Söderlund -04, Oliver Ericsson -01
2Råby-Rekarne FIF1.59,21
Maja Åskag -02, Olle Ek -02, Rebecka Essman -03, Emil Holm -01

    MIX 44 4x200 M  HEAT 1    
1IFK Lidingö2.04,62
Alicia Larsten -04, Vilhelm Psilander -06, Nike Isaksson -04, Oliver Hegbart -06
2Turebergs FK2.14,34
Elsa Kagevik -06, Lucas Källman -06, Alva Back -06, Jonathan Wikström -06
3Alunda SK2.34,25
Thea Söderlund -06, Viktoria Wickman -03, Oskar Jansson -06, Lovisa Roth -05
4Alunda SK2.44,87
Lucas Haraldsson -09, Nora Brolén -04, Albin Roth -03, Olivia Wickman -06

    MIX 44 4x200 M  HEAT 2    
1Åkersberga SK/Danderyd SK2.10,66
Erik Skoglund -04, Ida Palm -05, Viktor Skoglund -04, Sara Johansson -05
2IFK Lidingö2.12,03
Hedda Holmkvist -05, Wilma Djurfeldt -05, Cornelia Larsten -05, Anton Hellberg Hellestrand -05
3Alunda SK2.18,03
Molly Haraldsson -04, David Vogeler -04, Maja Andersson -08, Josef Malscher -04
4Turebergs FK2.21,05
Linda Edberg -04, Jakob Bergström -06, Annie Grindange -06, John Bäck -06

    MIX 44 4x200 M  SAMLAD LISTA    
1IFK Lidingö2.04,62
Alicia Larsten -04, Vilhelm Psilander -06, Nike Isaksson -04, Oliver Hegbart -06
2Åkersberga SK/Danderyd SK2.10,66
Erik Skoglund -04, Ida Palm -05, Viktor Skoglund -04, Sara Johansson -05
3IFK Lidingö2.12,03
Hedda Holmkvist -05, Wilma Djurfeldt -05, Cornelia Larsten -05, Anton Hellberg Hellestrand -05
4Turebergs FK2.14,34
Elsa Kagevik -06, Lucas Källman -06, Alva Back -06, Jonathan Wikström -06
5Alunda SK2.18,03
Molly Haraldsson -04, David Vogeler -04, Maja Andersson -08, Josef Malscher -04
6Turebergs FK2.21,05
Linda Edberg -04, Jakob Bergström -06, Annie Grindange -06, John Bäck -06
7Alunda SK2.34,25
Thea Söderlund -06, Viktoria Wickman -03, Oskar Jansson -06, Lovisa Roth -05
8Alunda SK2.44,87
Lucas Haraldsson -09, Nora Brolén -04, Albin Roth -03, Olivia Wickman -06

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram