Startlista Julichansen #6
Torsdag 30/7
M 200m
Hector Falk -93 Eskilstuna FI
Paul Förnestig -01 Hammarby IF 22.27
Viktor Wall -03 Hammarby IF
Adam Elhendy Gunnarsson -00 Karlskoga FIF 22.26
Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
Pierre Nordqvist -83 Linköpings GIF 24.40
Philip Tennhed -04 Råby-Rekarne FIF
Marcus Berggren -96 Spårvägens FK 22.65
Jesper Rilegård -98 Täby IS
Zion Eriksson -02 Täby IS
P17 200m
Alvin Rask -04 Alunda SK 24.12
William Brändeborn -05 Råby-Rekarne FIF
P13 200m
Sebastian Simon -08 Hammarby IF
William Daun -09 Katrineholms SK
Oskar Tennhed -07 Råby-Rekarne FIF
Jacob Rune -07 Täby IS
Elias Ekman -07 Upsala IF 27.00
Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
M 300m 
David Hedlund Carlson -05 Bromma IF
Andreas Movin -96 IFK Lidingö
Folke Eriksson -06 KFUM Örebro
Jesper Rilegård -98 Täby IS
Viktor Rahm -05 Västerås FK
M 400m 
Josef Malsher -04 Alunda SK
Nils Gähler -04 Bromma IF
Gustav Gahne -01 Hässelby SK 49.22
Markus Ögren -98 IF Göta Karlstad
Andreas Movin -96 IFK Lidingö
Robin Isaksson -02 IFK Lidingö 50.93
Andreas Daun -80 Katrineholms SK
Johan Claesson -01 Linköpings GIF
Pierre Nordqvist -83 Linköpings GIF
Viktor Bergkvist -00 Linköpings GIF
Edvin Habermann -01 Spårvägens FK 53.04
Ívar Jasonarson -92 Spårvägens FK 49.28
Kristian Efremov -90 Spårvägens FK 50.55
Kenan Kuru -04 Tullinge FI
M Tresteg
Albin Boestad -97 IFK Lidingö
David Århammar -02 IFK Lidingö
Andreas Daun -80 Katrineholms SK
P17 Tresteg
Josef Malsher -04 Alunda SK
Niklas Wall -03 Hammarby IF
Joel Borrman -04 Huddinge AIS
Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
P15 Tresteg
Badu Badjie -05 Bromma IF
Victor Johnson -05 Bromma IF
William Brändeborn -05 Råby-Rekarne FIF
William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
P13 Tresteg
Sebastian Simon -08 Hammarby IF
William Daun -09 Katrineholms SK
Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
P15 Spjut
Viktor Lögdahl -05 Råby-Rekarne FIF
P13 Spjut
Sebastian Simon -08 Hammarby IF
Oskar Tennhed -07 Råby-Rekarne FIF
Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
K 200m 
Tuva Lindqvist -02 Finspångs AIK 26.33
Sarah Karlsson -01 Huddinge AIS 27.17
Leticia Buchli -02 Täby IS
Virva Rylander -00 Västerås FK 26.01
F17 200m
Annie Norström -03 Alunda SK
Smilla Gejdeman -03 Eskilstuna FI 27.78
Stella Andersson -04 Nyköpings BIS 26.90
Alicia Nordmark Niska -06 Tullinge FI 28.95
Anelia Danielsson -04 Tullinge FI 28.45
Alva Nordvarg -04 Upsala IF 27.46
Lizette Carlsson -04 Vallentuna FK 27.77
Moa Granat -04 Vallentuna FK 25.12
F13 200m
Ida Lindgren -08 Eskilstuna FI 30.14
Stina Östholm -09 Eskilstuna FI 31.64
Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF 27.95
Miranda Nordmark Niska -09 Tullinge FI
Embla Allard -12 Västerås FK
Midea Allard -08 Västerås FK 33.65
Nora Forsberg -09 Västerås FK 32.49
Amanda Cederberg -07 Åkersberga SK 30.15
K 300m
Ophelia Viirman -05 Bromma IF 44.55
Stina Östholm -09 Eskilstuna FI 51.37
Linnea Frobe -98 Täby IS 39.45
Clara Knutsson -06 Upsala IF
K 400m
Louise Eliasson -04 Bromma IF
Emilia Rydensjö -02 Eskilstuna FI
Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
Celina Reichardt -99 Spårvägens FK 57.71
Maia Eppelin -96 Spårvägens FK 58.06
Moa Hjelmer -90 Spårvägens FK
Jonna Claesson -00 Stora Skedvi IK 56.02
Ella Fallope -06 Turebergs FK 63.12
Greta Graziani -94 Täby IS 57.55
Ebba Svantesson -97 Upsala IF 56.51
Ida Knutsson -04 Upsala IF
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Virva Rylander -00 Västerås FK 58.46
Carolina Söderbom -99 Ärla IF
K Tresteg
Annina Stens -99 Spårvägens FK
Emelie Eklund -00 Täby IS
Klara Pedersen -97 Upsala IF
Lisa Weyhenmeyer -99 Upsala IF
Malin Otterling Marmbrandt -85 Västerås FK
F17 Tresteg
Tilde Söderlund -04 Alunda SK
Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
Agnes Jansson -05 Hammarby IF
Lovisa Tilly -04 Täby IS
Alva Nordvarg -04 Upsala IF
Emma Häggblom -04 Upsala IF
K Spjut
Elisabeth Lithell -90 KFUM Örebro
F17 Spjut
Desiree Essman -06 Råby-Rekarne FIF
F13 Spjut
Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
Midea Allard -08 Västerås FK
Nora Forsberg -09 Västerås FK